Reference

"Verča byla na naší svatbě jako druhý fotograf. Měla zachytit hlavně naši rodinu během obřadu. Když dnes koukám na fotky, naprosto nechápu, jak stihla udělat tak neskutečné fotky jak rodiny, tak nás. Vzhledem k tomu, že se před objektivem naše rodiny necítí zrovna komfortně, měli oba fotografové ztíženou práci. Verča si s tím poradila úžasně. Za nás dva a naše rodiny mohu Verču jen doporučit - úžasná, otevřená a velmi vstřícná slečna, která svou přítomností a náladou do svatby krásně zapadla."

Anna & Vojta

"Veronika is a very nice talented young lady, who took great pictures during our wedding day! The pictures look wonderful. Veronika tried to make an effort while taking the pictures that we could get nice memories of our wedding. We could see that she really did it for us and not only for herself to take some pictures that we had to pay. Communication was also no problem and Veronika helped us with everything we needed. I can highly recommend Veronika to other people, who would like to get married."

Nela & Martin

"Verča byla během předsvatebních příprav i v den svatby velice příjemná, ochotná a tvůrčí. Osobně velice oceňuji, že zejména během obřadu byla nenápadná a přesto vytvořila krásné fotky. Osobně ji mohu doporučit i na líčení a účes, vyšla mi ve všem vstříc a přitom přidala i něco ze sebe.
Za nás oba i rodinu vřele doporučujeme.." 

Eliška & Ivo

"Děkujeme za krásné fotky. Verča dokázala na fotkách zachytit ty správné momenty. Chválíme jednoduchou domluvu, flexibilitu a ochotu. Nezbývá nic jiného než všem doporučit."

Adéla & Jirka

"Milé zamilované páry, pokud byste měli chuť zvěčnit si jedno společné odpoledne, můžeme vám doporučit tuto šikovnou, mladou profesionálku. Děkujeme, Veroniko."

Eva & Jaroslav

"Vidíš krásu v úplně obyčejných věcech a prostřednictvím tvých krásných fotografií máme i my ostatní možnost podívat se tvýma očima na úplně obyčejné věci z jiného pohledu."

Eva

"Příjemná, ochotná, kreativní fotografka! Veronika vás při focení hezky uvolní, odbourá stres a dodá pocit, že jste aspoň na pár hodin hotovou filmovou hvězdou. Jestli chcete strávit den plný zábavy a smíchu, mít hezké vzpomínky pro sebe a své známé, rozhodně doporučuji."

Péťa

„Děkuji za krásné fotky. Veronika je talentovaná, spolehlivá a dokázala se vypořádat s nelehkými podmínkami akce. Doporučuji! “

Magic Soukup